LPG na Niemcy

Abgasgutachten

Z dniem 1.10.2017 r zostały wstrzymane dokumenty tak zwane Abgasgutachten na wszystkie instalacje LPG. Na dzień dzisiejszy można zakładać instalacje, które posiadają badania w/g regulaminu R-115.  Po założeniu instalacji LPG i otrzymaniu dokumentów R-115 (koszt dodatkowy stały 150 € ) idziemy bezpośrednio do wydziału komunikacji w celu zalegalizowania instalacji w samochodzie. Nie ma już potrzeby wizyty w TUV jak to było konieczne przy dokumentach abgasgutachten. 

W sprawie zapytania o montaż proszę wysyłać koniecznie scan małego dowodu rejestracyjnegon na maila lub zdjęcie na komunikator Whatsapp (+48 508 717 073) jak również nr.telefonu pod który możemy oddzwonić i miasto w którym byście byli zainteresowani montażem. Ułatwi to szybki dobór instalacji LPG do Państwa samochodu.

r-115@gaszentrum.pl

Bez skanu dowodu rejestracyjnego nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć jaką instalację i czy można w Państwa samochodzie założyć instalację autogaz.

Po otrzymaniu skanu dowodu rejestracyjnego oddzwonimy do Państwa i odpowiemy na wszystkie pytania związane z montażem, ceną instalacji i czasem samego montażu.  Współpracujemy z Warsztatami w Olsztynie, Legnicy, Oplu, Krakowie.

Zadzwoń

+48 508 717 073

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami jeżeli:

9

Chcesz wiedzieć czy obsłużymy Twoją instalację?

9

Potrzebujesz odpowiedniego doboru instalacji LPG?

9

Chcesz uzyskać informacje na temat serwisu swojej instalacji?

9

Potrzebujesz fachowej porady?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych