Instalacje LPG

Obsługujemy 99% instalacji wyprodukowanych na świecie!

Montaż instalacji LPG

Oferujemy kompleksowy montaż i serwis instalacji LPG do praktycznie wszystkich marek samochodów: gaźnikowych, jedno i wielopunktowych oraz do samochodów z turbosprężarką.

Specjalizujemy się w instalacjach takich firm jak AC-STAG, BRC, PRINS, LANDI RENZO czy KME. Wszystkie instalacje objęte są 2 letnią gwarancją.

Jesteśmy autoryzowanym warsztatem  Prins,  AGC, KME.

Zakładamy instalacje LPG do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliw.

Zanim zadzwonisz, dowiedz się:

Czy gaz powoduje spadek osiągów auta?

Jest minimalny spadek mocy lecz jest to niewyczuwalne podczas jazdy na gazie. Jedynie na hamowni możemy zauważyć delikatny spadek mocy, który związany jest z różnicą kaloryczności benzyny i gazu. Podstawową przyczyną spadku mocy na gazie jest zła regulacja instalacji LPG, jakość gazu, jak również winny może być układ zapłonowy samochodu.

Kiedy nie warto montować instalacji gazowej?

Głównym celem montażu instalacji LPG to oszczędność dla właściciela samochodu jaka wynika z różnicy pomiędzy benzyną a gazem LPG. Ochrona środowiska gdyż podczas jazdy na gazie wydziela się mniej szkodliwych substancji. Jeżeli samochód służy nam jedynie jak transport do zakładu pracy i odległość do niej jest w okolicach 2 kilometrów to oszczędność będzie znikoma ,ponieważ nowe systemy gazowe instalowane w samochodach pozwalają przełączyć się na gaz przy temperaturze 32 *C a to wymaga z kolei przejechania około 1 Km. Wskazanie temperatury na desce rozdzielczej samochodu nie jest adekwatne do temperatury reduktora LPG w którym zamontowany jest zazwyczaj czujnik temperatury decydujący o załączeniu się instalacji autogaz

Dlaczego warto regularnie serwisować instalację?

Serwis instalacji autogaz jest konieczny dla prawidłowego działania instalacji LPG. Poprzez wymianę filtrów w zależności od producenta instalacji LPG to 10-20 tys.KM, poprzez sprawdzenie szczelności instalacji gazowej i wodnej, po parametry spalania. Brak okresowych przeglądów naraża nas w przyszłości na koszta związane z wymianą listwy wtryskowej czy też reduktora. Zanieczyszczenia występujące w gazie szybko niszczą te urządzenia. Błędna jest interpretacja klientów którzy przyjeżdżają na warsztat w momencie jak samochód źle działa na gazie i proszę o podregulowanie instalacji. Musimy pamiętać że regulację robi się w tedy kiedy któryś element z instalacji LPG zaczyna już źle działać. Tak samo jest z komputerem benzynowym raz zaprogramowany ma działać do końca żaden serwis nie doregulowuje komputera benzynowego.

Wycena poprzez serwis GAZEO.PL

Co standardowo montujemy w Twoim aucie?

N

Sterownik LPG

N

Reduktor

N

Wtryskiwacze gazowe

N

Czujnik Ciśnienia i Temperatury Gazu

N

Elektrozawory

N

Zbiornik LPG

N

Wlew gazu

Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę serwisową

Telefon (+48) 89 523 90 09 lub +48 519 357 403

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami jeżeli:

9

Chcesz wiedzieć czy obsłużymy Twoją instalację?

9

Potrzebujesz odpowiedniego doboru instalacji LPG?

9

Chcesz uzyskać informacje na temat serwisu swojej instalacji?

9

Potrzebujesz fachowej porady?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych